Uczniowie starszych klas naszej szkoły w ramach projektu GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY! zapoznali się z tematyką stanu wojennego na lekcjach historii oraz obejrzeli wystawę „Stan wojenny 1981 – 1983” zamieszczoną na stronie https://scwis.pl/wp-content/uploads/2019/12/Stan-wojenny-1981-1983.pdf 


13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY!

W tym roku, 13 grudnia, przypada 40 rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Chcemy, aby uczniowie naszej szkoły świadomie przeżywali to wydarzenie, dlatego nasza szkoła przystąpiła do projektu GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY! Z projektem związane są różne aktywności dotyczące uczniów i nauczycieli, o których będziemy informowali na bieżąco.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.pamiec81.pl


“Szkolne miejsce patriotyczno-historyczne” upamiętniające 40 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego.

Na stronie projektu GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY! znajdują się informacje dotyczące konkursów. Regulaminy można znaleźć pod linkiem: https://pamiec81.pl/index.php/regulaminy-konkursow Zapraszamy do udziału!

Skip to content