Półkolonie letnie – 29.06.202

Półkolonie letnie dla dzieci romskich i nieromskich, zamieszkujących miasto Gliwice w 2023
Dofinansowano  z Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 – 2023
oraz  ze środków miasta Gliwice

Dzień czwartek 29.06.2023

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole. Uczestnicy półkolonii spędzili czas na warsztatach z klocków lego, przyrodniczych, na zajęciach sportowych, plastycznych, technicznych. Ponadto spędzili aktywnie czas w Lasku Żorek oraz Tężni Solankowej, a w drodze powrotnej zjedli lody w Bajce. Między 12 a 13 uczestnicy półkolonii zjedli obiad i otrzymali po wodzie mineralnej. Po obiedzie kolejne grupy miały warsztaty z klocków lego i przyrodniczych, a pozostałe grupy spędzały czas na boisku i placu zabaw.

To tyle na dziś

Jutro…

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content