ŚWIETLICA INTEGRACYJNA „POD LIPAMI” DLA DZIECI ROMSKICH I NIEROMSKICH

I znów rozpoczęliśmy naszą przygodę. Co prawda spotykamy się rzadziej, ale jesteśmy znów razem. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i wtorki od 14:00 do 17:00 oraz w soboty zajęcia taneczne od 9:00 do 13:00. W taki sposób będziemy działać od 19 lutego 2024 r. do 31 maja 2024 r. W ramach działalności świetlicy uczestnicy mogą skorzystać z takich zajęć, jak: odrabianie zadań domowych, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne, zajęcia taneczne oraz mogą liczyć na stałe wsparcie asystenta edukacji romskiej. Do naszej świetlicy uczęszcza 75 uczniów, czyli mamy 60 uczestników i 15 sympatyków. Prawie 50% stanowią dzieci pochodzenia romskiego. Oczywiście każdemu uczestnikowi przysługuje bezpłatny ciepły posiłek regeneracyjny, do tego owoc lub jogurt i 05 litra wody mineralnej.

Kadra naszej świetlicy:
Kierownik świetlicy: Magdalena Kwiatkowska
Odrabianie zadań domowych: Izydora Antczak
Zajęcia sportowe: Anna Dobranowska
Zajęcia artystyczne: Anna Magdalewicz
Zajęcia taneczne: Inga Mirga
Asystent edukacji romskiej: Marzena Menżyk

Osoba sprzątająca po naszych bałaganiarzach: Teresa Kamińska

W OKRESIE OD 19 LUTEGO 2024 DO 31 MAJA 2024 ŚWIETLICA INTEGRACYJNA „POD LIPAMI”
DOFINANSOWANA JEST ZE ŚRODKÓW MIASTA GLIWICE