Półkolonie letnie – 30.06.202

Półkolonie letnie dla dzieci romskich i nieromskich, zamieszkujących miasto Gliwice w 2023
Dofinansowano  z Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 – 2023
oraz  ze środków miasta Gliwice

Dzień piąty 30.06.2023 i zarazem ostatni dzień pierwszego tygodnia naszych wspaniałych i wesołych półkolonii

Mimo,  ze nie był o dzień wycieczkowy i spędziliśmy go w szkole, biorąc udział w rożnych  ciekawych zajęciach, takich jak zajęcia plastyczne, na których powstały przepiękne pszczoły, a na innych tworzyliśmy komiksy pierwszego tygodnia półkolonii. Wzięliśmy udział również w warsztatach lego i wyrobu sztucznej biżuterii oraz w zajęciach przyrodniczych. Odbył się również konkurs na najfajniejszą babkę z piasku. Jedna z grup przyniosła pistolety na wodę i urządziła sobie wodną bitwę. Inne grupy poszły na spacer do Lasku Żorek lub na lody. W miedzy czasie oczywiście zjedliśmy ciepły posiłek regeneracyjny .

 To tyle na dziś

Jutro… mamy weekend  !!!!!

Do zobaczenia w poniedziałek.

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content