WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO “POCZTÓWKA Z AUSTRII”

Uczniowie języka niemieckiego oraz mniejszości niemieckiej wzięli udział w kolejnym konkursie wojewódzkim. Zadaniem uczestników było tym razem przygotowanie pocztówek z pozdrowieniami w języku niemieckim.
Widokówki wybrane w szkolnym etapie konkursu zostały wysłane do Szkoły Podstawowej nr 6 im Noblistów Polskich w Gliwicach, która była organizatorem konkursu.
10.03. zostały ogłoszone wyniki konkursu. Miło nam poinformować, że kilkoro naszych uczniów zajęło zaszczytne miejsca:

KLASY 1-3:

Izabela B. (miejsce 3)
Borys B. (miejsce 3)

KLASY 4-6:

Maja K. (miejsce 1)
Zuzanna K. (wyróżnienie)

KLASY 7-8:

Anna M. (wyróżnienie)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom etapu wojewódzkiego oraz uczniom wyróżnionym w etapie szkolnym.
Zapraszamy do galerii prac oraz zdjęć z rozdania nagród za wyróżnienia w szkolnym etapie konkursu:)

Sylwia Boryczka
Magdalena Prątnicka