VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników

“Bardzo wiele książek należy przeczytać po to, aby sobie uświadomić, jak mało się wie.”
Mikołaj Gogol
Od kilku miesięcy uczennice i uczniowie biorą udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Efektem ich wytrwałej pracy są wysokie wyniki w konkursie. Reprezentanci klas 1-3 w osobach Dawid S., Krystian D. i Mikołaj S. zdobyli tytuł „Mistrza Powiatu” i będą brali udział w kolejnym etapie konkursu. Przedstawicielka kl. 4 Lidia S. i przedstawiciel kl. 6 Michał J. zdobyła/zdobył tytuł „II Wicemistrza Powiatu”, a ósmoklasistki Natalia R. i Hania Sz. otrzymały tytuł „Finalista Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników”.👏👏👏

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom gratulujemy wytrwałości i zdobytych tytułów! Trzymamy kciuki za Dawida, Krystiana i Mikołaja oraz życzymy im powodzenia w kolejnych czytelniczych potyczkach!
Piotr Biesiada
Skip to content