Realizacja Projektu Erasmus+ “Nowoczesna szkoła w nowoczesnej Europie” “Kurs językowy – kurs języka angielskiego”

Kolejny nauczyciel zrealizował kurs szkoleniowy w ramach realizacji projektu „Nowoczesna szkoła w nowoczesnej Europie” organizowanego w ramach akredytacji Erasmus+.

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego br. Pan Zygmunt Piórkowski nauczyciel historii i WOSu odbył kurs językowy (język angielski) na Malcie .

W ramach kursu poszerzał wiedzę językową oraz szlifował swoje umiejętności z zakresu komunikacji językowej w doborowym, międzynarodowym towarzystwie osób z Korei Południowej, Słowacji, Francji oraz Bośni i Hercegowiny.

Wyjazd pozwoli Panu Zygmuntowi wprowadzić innowacyjny projekt edukacyjny realizowany wraz z uczniami na lekcji historii.