Półkolonie letnie – 27.06.2023

Półkolonie letnie dla dzieci romskich i nieromskich, zamieszkujących miasto Gliwice w 2023
Dofinansowano  z Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 – 2023
oraz  ze środków miasta Gliwice

Dzień drugi 27.06.2023

Podobnie jak poprzedni dzień, spędziliśmy go w szkole, biorąc udział w rożnych zajęciach, takich jak zajęcia plastyczne, lego, w zajęciach przyrodniczych oraz sportowych. Ponadto odwiedził nas gość z Policji, który opowiedział o zasadach obowiązujący podczas półkolonii. Do południa odbyliśmy wycieczkę do lasu  Żorek, gdzie aktywnie spędziliśmy czas. Po powrocie zjedliśmy obiad, do którego otrzymaliśmy pół litra wody mineralnej. Po obiedzie odbyły się zajęcia według inwencji dzieci, czyli spędziliśmy czas na powietrzu grając w piłkę nożną, badmintona i inne ciekawe zabawy.

To tyle na dziś

Jutro…

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content