PÓŁKOLONIE LETNIE 2022 – DZIEŃ VII 5.07.2022 r.

PÓŁKOLONIE LETNIE 2022

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PROGRAMU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I OBYWATELSKIEJ ROMÓW W POLSCE NA LATA 2021 – 2030

DZIEŃ VII 05.07.2022 r.

 Dzień siódmy, okazał się dniem zeszłoroczną powtórką. Dzieci stwierdziły, że to już będzie nasza tradycja – jezioro Paprocany = burza i deszcze. Jednakże wszyscy byliśmy zadowoleni. Braliśmy udział w różnych konkursach, a najlepsi otrzymają nagrody. Największą frajdę sprawiło nam karmienie rodziny kaczek, które wcale nas się nie bały. Zwieńczeniem dnia była przepyszna kiełbaska z grilla, który w końcu po godzinie udało się w końcu rozpalić.

Na prośbę dzieci w przyszłym roku powtórzymy wycieczkę, aby sprawdzić czy znów będzie padać i grzmieć.

Ale, przed nami kolejny dzień i na pewno przyniesie coś ciekawego….

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content