PÓŁKOLONIE LETNIE 2022 – DZIEŃ VI 4.07.2022 r.

PÓŁKOLONIE LETNIE 2022

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PROGRAMU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I OBYWATELSKIEJ ROMÓW W POLSCE NA LATA 2021 – 2030

DZIEŃ VI 04.07.2022 r.

 Dzień szósty, czyli pierwszy dzień drugiego tygodnia naszych półkolonii, spędziliśmy na wycieczce do Parku Przygód i Atrakcji Alele w Zbrosławicach Wilkowicach. Zaczęliśmy od dwugodzinnego korzystania z oferowanych atrakcji. Odwiedziliśmy tzw. duże zwierzęta takiej jak wielbłądy, sarny, jelenie, lamy i inne oraz małe zoo z małymi, milutkimi zwierzątkami. Korzystaliśmy ze wszystkich dostępnych atrakcji w ramach wstępu. Ponadto każda z grup spędziła czas na Parku Linowym oraz w sali zabaw. Kilka grup skorzystało z ogólnodostępnych trampolin, świetnie się przy tym bawiąc. Zjedliśmy przepyszny posiłek składający się z frytek oraz nuggetsów. Każdy uczestnik dzisiejszej wycieczki dodatkowo na deser otrzymał loda Lipoton Tea oraz butelkę wody mineralnej Kroplę Beskidu. Po tych wszystkich atrakcjach wróciliśmy do szkoły.

Ale, przed nami kolejny dzień i na pewno przyniesie coś ciekawego….

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content