PÓŁKOLONIE LETNIE 2022 – DZIEŃ IV 30.06.2022 r.

PÓŁKOLONIE LETNIE 2022

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PROGRAMU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I OBYWATELSKIEJ ROMÓW W POLSCE NA LATA 2021 – 2030

DZIEŃ IV 30.06.2022 r.

Czwarty dzień naszych półkolonii spędziliśmy na terenie szkoły, a niektóre grupy wyszły na piesze wycieczki. Dzień był bardzo upalny i stworzyliśmy sobie własną kurtynę wodną z węża ogrodowego. W grupach organizowane były różnego rodzaju konkursy między innymi taneczne i sportowe. Wyróżnione w nich osoby w ostatnim dniu półkolonii otrzymają nagrody. Odbywały się również warsztaty przyrodnicze, sportowe i rękodzielnicze. Na warsztatach przyrodniczych dzieci przy użyciu specjalistycznego sprzętu podsłuchiwały trele ptaków i rozpoznawały ich gatunki. Na warsztatach sportowych urządzaliśmy podchody, graliśmy w piłkę nożną. Na rękodzielniczych każda grupa tworzyła swój wymarzony domek z patyczków do lodów, piórek, koralików i innych dostępnych osób. Druga grupa urządziła sesję zdjęciową.

Reasumując, fantastycznie się bawiliśmy!!!!!!!

Do jutra.

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content