Kolorowy Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2022 r. odbył się, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w Szkole Podstawowej nr 15 Konkurs ,,Kolorowy Dzień Dziecka”. Konkurs skierowany był do wszystkich klas i miał na celu integrację zespołów klasowych,  rozwijanie ekspresji twórczej poprzez przygotowanie przez poszczególne klasy ciekawych, kolorowych i zabawnych przebrań, w ramach obchodów Dnia Dziecka oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć.  

W konkursie wzięło udział 10  klas. Z nadesłanych do 5 czerwca 2022r. zdjęć przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wyłonili zwycięzców. Wszystkie prace spełniały warunki konkursu i zostały poddane głosowaniu. W dniu 7 czerwca 2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Wszyscy przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oddali swoje głosy, przyznając w każdej kategorii po 3, 2 i 1 pkt. 

Kategoria: Klasy 1-3

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1        miejsce:   klasa 3a

2        miejsce:   klasa 2c

3        miejsce:   klasa 2b

wyróżnienia: klasy 1c, 3c

Dyplomy za udział:  klasy 1a, 1b, 3b.

Kategoria: Klasy 4 -8

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

1        miejsce:   klasa 4b

2        miejsce:   klasa 5b

3        miejsce:   —

Gratulujemy nagrodzonym poczucia humoru i świetnej zabawy.

Ewa Czerwień-Skipiała

Skip to content