PÓŁKOLONIE ZIMOWE 17.02.2022

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 14.02.2022 – 18.02.2022

WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ MIASTO GLIWICE ORAZ PROGRAM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ I OBYWATELSKIEJ ROMÓW NA LATA 2021 – 2030

Dzień 4 – 17.02.2022

Znów spotkaliśmy się o ósmej rano, podzieliliśmy się na grupy i o 8:00 rozpoczęliśmy różne ciekawe zajęcia.

Tematem przewodnim dzisiejszego dnia były warsztaty taneczne, podczas których dzieci poznały różne kroki taneczne, układy i prezentowały swoje umiejętności. Dla każdej grupy zajęcia trwały 1 h. Dwa razy dzieci uczestniczyły w zabawie karnawałowej.

Podczas trwania innych zajęć dzieci wykonały przepiękne akwaria, używając do tego kartonowych pudeł, bibuły i innych przeróżnych materiałów plastycznych, ponownie odbyły się warsztaty z tradycyjnej sztuki malowania farbami. Na kolejnych zajęciach dzieci przy pomocy sypkich produktów spożywczych i kleju wykonały śliczne serduszka. W jednej ze sal dzieci stworzyły sobie swój własny kosmos

W międzyczasie zjedliśmy obiad.

A jutro…..do Wisły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena Kwiatkowska

Skip to content