Projekt eTwinning „Give me a High Five”

W tym roku szkolnym ruszyliśmy z nowym projektem eTwinning w klasach 3 i 4. Projekt zakłada wykonanie prac w postaci papierowych dłoni z informacjami dotyczącymi: koloru oczy, zainteresowań, ulubionego zwierzęcia, ulubionej potrawy i miesiąca urodzin. Całość dopełniona jest rysunkiem flagi Polski oraz powitaniem w języku polskim. Prace zostaną przesłane do wybranej szkoły partnerskiej do dnia 26 września czyli do Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Z otrzymanych przez naszą szkołę prac stworzymy w tym dniu oficjalną wystawę. Już nie możemy się doczekać „dłoni” naszych kolegów i koleżanek jednego z krajów Europy i tego, że przybijemy z nimi „piątki”.

Nad całością projektu czuwa Pani Joanna Zielaskiewicz – nauczyciel języka angielskiego.

Joanna Zielaskiewicz

Skip to content