WAKACYJNA KSIĄŻECZKA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Wśród uczniów ubiegłorocznych klas 1-3, którzy uczyli się j. mniejszości niemieckiej znalazło się kilka pilnych pszczółek, które nawet w wakacje nie przerwały swojej przygody z językiem niemieckim. Przed wakacjami Pani Magda i Pani Sylwia przygotowały dla swoich uczniów książeczkę z krótkimi i ciekawymi zadaniami o tematyce wakacyjnej. Była to doskonała okazja do powtórzenia słownictwa oraz poznania wielu nowych słów.

Na początku roku szkolnego uczniowie, którzy przynieśli rozwiązane książeczki otrzymali medal pilnej pszczółki, plan lekcji w j. niemieckim, drobne upominki i cukierki.

Życzymy wszystkim uczniom zapału do nauki w całym nowym roku szkolnym! Pani Magda i Pani Sylwia

Na zdjęciach poniżej uczniowie chętni do wakacyjnej przygody z językiem niemieckim.

Sylwia Boryczka, Magdalena Prątnicka