Sprawozdanie z wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach Laboratorium Przyszłości – kwiecień 2023

SPRAWOZDANIE Z WYKORZYSTANIA SPRZĘTU ZAKUPIONEGO W RAMACH LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI – KWIECIEŃ 2023

Stuknij, puknij, przeszyj, nalej, zaprogramuj no i … dalej. Hasło innowacji pedagogicznej realizowanej za murami ZSP12 doskonale wpisuje się w działania w ramach Laboratorium Przyszłości. A kwiecień wśród uczniów naszej szkoły to kulinarnej przygody ciąg dalszy.
Zapiekanki, ciepłe kanapki oraz tortille znalazły swoich pasjonatów. Kulinarne aktywności wciąż górują pośród aktywnie działających uczniów.
Pierogi – to jest to co tygryski lubią najbardziej, a te przygotowane własnoręcznie smakują najlepiej – choć nie tak dobrze, jak u mamy 😉😉Wyrabianie ciasta, a następnie wałkowanie czynnie przyczyniły się do rozwoju motoryki małej – świetne działania dla terapii ręki 😊Dla każdego coś… pożytecznego!!!Szczególnie, że w tym miesiącu rozpoczęliśmy przygodę z szydełkowymi rozmaitościami. Supełki, węzełki, oczka, łańcuszki, słupki… wełna i szydełko w ruch.
Jak ogarnąć takie czary… nie do wiary!!

Wszystko przed nami!

Żaneta Matela