ROZSTRZYGNIĘCIE IV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ROMSKIE BAJANIE”

UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE IV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ROMSKIE BAJANIE” OBJĘTEGO PATRONATEM ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

W dniu 21 listopada 2019 r. na deskach sceny CH Forum w Gliwicach odbyło się rozstrzygnięcie IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Romskie bajanie” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Prace konkursowe zostały podzielone na trzy grupy wiekowe:

• 6 – 8 lat
  • 9 – 11 lat
  • powyżej 12 lat.

W każdej grupie wiekowej został wyłonione prace, które kolejno zajęły: I miejsce, II miejsce, III miejsce oraz w każdej z grup wybrano po trzy prace, które otrzymały wyróżnienia.

W grupach laureatów znaleźli się uczniowie z gliwickich, zabrzańskich, chorzowskich, bytomskich placówek oświatowych oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach, a także ze szkoły podstawowej w Bielsku – Białej i Pilchowicach.

Pula nagród w tym roku wyniosła 2340,00 zł.

Uroczystego wręczenia nagród dokonała pani dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 12 w Gliwicach – Aleksandra Szyszka oraz dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Gliwicach – pan Jacek Tarkota.

KATEGORIE:
6 – 8 lat