Warsztaty profilaktyczne z Policjantem

28 listopada 2018r. uczniowie klas I, II oraz IV wzięli udział w warsztatach poświęconych prewencji zachowań agresywnych i z użyciem przemocy. Zajęcia zostały przeprowadzone z Policjantem Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Podczas krótkiej pogadanki, oraz na podstawie ciekawych a zarazem humorystycznych bajek uczniowie dowiedzieli się czym jest przemoc, złość oraz agresja. W kolejnej części zajęć uczniowie malowali swoje skojarzenia dotyczące poruszonej tematyki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały zaproszonego gościa oraz brały aktywny udział w warsztatach. Na koniec spotkania każdemu uczniowi Pan Policjant wręczył odblask.

Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi za spotkanie z naszymi uczniami oraz za przekazanie ważnych informacji.