TRAVEL & LEARN WITH ERASMUS+ !

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy środki unijne na realizację międzynarodowego projektu Erasmus+ Green School Project. Dzięki temu uczniowie będą mieli możliwość udziału w dodatkowych zajęciach oraz zagranicznych wyjazdach, które podniosą ich kompetencje językowe oraz umożliwią nawiązanie międzynarodowych znajomości. Nauczyciele prowadzący odbyli spotkanie z opiekunami szkół z Niemiec i Hiszpanii, na którym ustalili szczegóły realizacji projektu Erasmus+ w roku szkolnym 2024/2025. Program przeznaczony jest dla uczniów klas 7 i 8, a tematem przewodnim jest ekologia. Nazwa projektu, czyli Green School Project zobowiązuje nas do podniesienia świadomości ekologicznej naszej społeczności oraz wprowadzenia zmian w szkole, które pozwolą nam stać się szkołą bardziej “zieloną” i odpowiedzialną ekologicznie.

Izabela Potoczna