Realizacja Projektu Erasmus+ “Nowoczesna szkoła w nowoczesnej Europie” “Kurs językowy – kurs języka angielskiego”

W dniach od 26 lutego do 1 marca 2024r. nauczycielka matematyki Pani Izabela Potoczna była na kursie językowym (język angielski) na Malcie .
To już szósty nauczyciel, który podnosi swoje kwalifikacje realizując szkolenie w ramach projektu „Nowoczesna szkoła w nowoczesnej Europie” organizowanego w ramach akredytacji Erasmus+.
Pani Izabela poszerzała swoją wiedzę językową oraz szlifował umiejętności komunikacji językowej w międzynarodowym towarzystwie, co pozwoliło na całkowite zanurzenie się w sprawnościach językowych.
Wyjazd Pani Izabeli da wymierne efekty dla szkoły gdyż jest ona jedną z opiekunek uczniowskich wyjazdów Erasmus+ w naszej szkole. Dodatkowo nabyte umiejętności językowe zostaną wykorzystane na lekcjach matematyki, które zostaną poszerzone o naukę elementów tego przedmiotu w języku angielskim.