Wyniki konkursu plastycznego i wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Filii nr 17

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że najpiękniejsze projekty makiet dotyczące ronda dr. Stanisława Byliny zostały wybrane. Nasi laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy Amelii K., Tomaszowi K., Annie B. – uczniom, którzy wygrali oraz Milenie F. – uczennicy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.
Jednocześnie informujemy, że do końca października w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Filii nr 17 w Gliwicach będzie można zobaczyć wystawę prac konkursowych oraz inne prace uczniów naszej szkoły, dotyczące Stanisława Byliny.
Serdecznie zapraszamy!

Aneta Sojka, Klaudia Faber