WAKACJE Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Jest nam niezmiernie miło, że uczniowie języka mniejszości niemieckiej tak chętnie doskonalili w czasie wakacji swoje umiejętności językowe 🙂 Trzecia edycja wakacyjnej książeczki z zadaniami przeszła nasze oczekiwania 🙂 Otrzymałyśmy dużą ilość prac, z czego bardzo się cieszymy i życzymy takiego zapału do pracy przez cały rok szkolny 🙂 Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy przywieźli z wakacji pocztówki z pozdrowieniami w języku niemieckim. Otrzymałyśmy od Was dużą ilość kartek z różnych zakątków Polski i innych europejskich państw. Dziękujemy, że w wakacje pamiętaliście o nas i o języku niemieckim ☺️ Życzymy, aby rok szkolny był dla Was tak piękny jak minione wakacje. Pani Magda i Pani Sylwia 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć z rozdania upominków za wakacyjną aktywność 🙂

Sylwia Boryczka, Magdalena Prątnicka

Skip to content