Półkolonie letnie – 4.07.202

Półkolonie letnie dla dzieci romskich i nieromskich, zamieszkujących miasto Gliwice w 2023
Dofinansowano  z Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 – 2023
oraz  ze środków miasta Gliwice

Dzień drugi 04.07.2023 r.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole. Dziś kilka grup skorzystała z warsztatów mydlarskich, w zajęciach „kto pierwszy ten lepszy”. Młodsze grupy brały udział w warsztatach potworki- stworki, najładniejszą pszczółkę i wypasioną żaglówkę. Odbyła się również wycieczka piesza do Parku im. Fryderyka Chopina w Gliwicach, gdzie dzieci odpoczywały na świeżym powietrzu jednocześnie szalejąc w wodnym placu zabaw\. Po powrocie odbyły się rozgrywki piłkarskie, a dla leniwych rozgrywki gier planszowych. Oczywiście w między czasie zjedliśmy obiadek.

To tyle na dziś

Jutro…