Gala Uczniów Wyróżnionych

20 czerwca w naszej szkole odbyła się po raz kolejny Gala Uczniów Wyróżnionych. Uroczystość ta ma na celu nagrodzenie uczniów szkoły za ich aktywność w reprezentowaniu naszej placówki w konkursach o różnym zasięgu, zapał w działaniach w ramach wolontariatu, zaangażowanie w życie szkoły i klasy oraz bardzo dobre wyniki w nauce.

Nagrodzeni uczniowie z klas od trzeciej do ósmej otrzymali dyplomy oraz upominki, a ich rodzice listy gratulacyjne.

W drugiej części uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty. Mogliśmy podziwiać występy akrobatyczne, mażoretek i taneczne, w tym romski, popisy wokalne, również w języku ukraińskim oraz grę na pianinie. Na zakończenie obejrzeliśmy wiązankę tańców śląskich.

Były to niezapomniane chwile, pełne podziwu dla pasji młodych artystów.

Ponadto w świetlicy szkolnej została zorganizowana wystawa prac plastycznych uczniów naszej placówki oraz można było obejrzeć prezentację multimedialną o ich talentach degustując przy tym przepyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Bożena Augustyniak

Skip to content