DZIEŃ BEZ PLECAKA W SP 15

Niezwykle barwnie i kolorowo powitała wiosnę społeczność szkolna SP 15 w Gliwicach. 21 marca 2023r. uczniowie spontanicznie uczestniczyli w szkolnej akcji Samorządu Uczniowskiego „DZIEŃ BEZ PLECAKA” prezentując dumnie różne sposoby i akcesoria do przechowywania przyborów szkolnych m.in.: walizki, pudła, mopa, wiklinowe kosze, jeździki, skrzynki, wózki, deskorolkę czy domek dla lalek. Prym wiodły wiosenne kolory, a uczniów, już od rana, witała rozpromieniona Dyrekcja Szkoły z koszem łakoci.

Klasy I – III uczestniczyły ponadto w wiosennej grze terenowej w ogrodzie szkolnym. Wszyscy poszukiwali oznak rozpoczynającej się wiosny, która rozkwitła również w formie wiosennych wierszy.

 Na nogach tymczasem różne, kolorowe skarpetki przypominały nam o Dniu Zespołu Downa promując tolerancję i zrozumienie dla różnorodności i odmienności.

WITAJ WIOSNO!

Ewa Czerwień-Skipiała

Skip to content