Sprawozdanie z wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach Laboratorium Przyszłości – luty 2023

 W lutym podczas zajęć pozalekcyjnych i lekcji przedmiotowych uczniowie korzystali ze sprzętu i wyposażenia zakupionego w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości. Przyrządzali pyszne dietetyczne dania ( sałatki owocowe, naleśniki, spaghetti, ciasteczka fit), uczyli się też podstaw elektryczności oraz rozwijali swoją kreatywność budując konstrukcje z klocków.

Pomoce jakie zostały wykorzystane w tym miesiącu, to min.:

  • Klocki Gigo
  • Długopisy 3D
  • Wyposażenie kuchni ( garnki, miski, zastawa stołowa, stolnice, wałki, sztućce, deski do krojenia itp.)
  • Sprzęt AGD ( roboty kuchenne, piekarnik, lodówka)
  • Laptop
  • Aparat fotograficzny
  • Goplany
  • Zestawy do montażu z elektryczności

Barbara Olchawa

Skip to content