PÓŁKOLONIE ZIMOWE 16.01.2023 – 20.01.2023 – DZIEŃ I PONIEDZIAŁEK 16.01.2023

Dziś rozpoczęliśmy naszą przygodę z półkoloniami zimowymi.

Tradycyjnie, jak to w naszej szkole, odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji, który udzielił wiele cennych rad, dotyczących bezpiecznego wypoczynku oraz odpowiedzialności karnej w starszych grupach, a także opowiedział o codziennej pracy policjanta.

Następnie każda z grup wraz ze swoimi opiekunami udała się do swoich sal, gdzie odbywały się ciekawe zajęcia. Najstarsza grupa przez prawie cztery godziny bawiła się długopisem 3D, tworząc przeróżne kształty według gotowych szablonów lub używając własnej wyobraźni. W innej grupie zaczęła powstawać wyspa Minionków z materiałów recyklingowych. W każdej grupie odbyły się warsztaty origami. Inna grupa spędziła aktywnie popołudniowy czas udając się na spacer do lasu. Pozostali spędzali czas na boisku szkolnym grając w różne gry.

Każdy uczestnik półkolonii otrzymał ciepły posiłek.

I tak minął pierwszy dzień.

Magdalena Kwiatkowska