Mikołajki z robotami

W sobotę 10 grudnia w naszej szkole i przedszkolu odbyło się świąteczne spotkanie „Mikołajki
z robotami” oraz kiermasz świąteczny zorganizowany przez wychowawców i uczniów grup przedszkolnych i klas 1-8.

Ten piękny przedświąteczny czas spędziliśmy wspólnie na zabawie z robotami prezentowanymi przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej, Gliwickiego Centrum Edukacyjnego, Zespołu Szkół Łączności
oraz p. Dariusza i p. Mariusza (grupy przedszkolne).

W trakcie imprezy była mogliśmy zakupić ozdoby i dekoracje świąteczne, wziąć udział w loterii piernikowej, posłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru szkolnego (opiekun p. Karolina Kopacz), zobaczyć występy taneczne grup romskich „Romane Cierchenia” i „Romano Kheliben”, kupić książki na kiermaszu taniej książki oraz własnoręcznie wykonać stroiki świąteczne na warsztatach prowadzonych przez p. Joanna Śliwińską.

Najważniejsze jednak, że w te sobotnie przedpołudnie wszyscy mogliśmy być razem i poczuć radość płynącą ze zbliżających się świąt.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Organizatorzy: Ż. Matela, J.Zielaskiewicz, S. Dumanowski