Zebranie z Rodzicami klas pierwszych

Dzień dobry,

w dniu 25 sierpnia 2022 o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci zapisanych do klas pierwszych. Ze względu na trwające prace remontowe związane z modernizacją wejścia do szkoły spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej (bezpośrednie wejście na salę gimnastyczną od ulicy Spółdzielczej).

Proszę o przybycie jednego rodzica/opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości (bez dziecka, z własnym długopisem oraz Peselem dziecka na potrzeby uzupełnienia dokumentacji).

Listy  z podziałem na klasy będą wywieszone przy wejściu na salę gimnastyczną w  dniu zebrania.

(każdej klasie zostanie przyporządkowany kolor zgodnie z którym zostaną na sali gimnastycznej  przygotowane  miejsca, np. jeżeli Państwa dziecko znajduje się na liście żółtej- proszę o zajęcia miejsca na krześle oznaczonym właśnie z tym kolorem).

Porządek zebrania:

• Przedstawienie wychowawców grup.
  • Omówienie spraw organizacyjnych, omówienie sposobu realizacji podstawy programowej, oraz bezpieczeństwa dzieci.
  • Informacja o zajęciach świetlicowych oraz ewentualnych zajęciach dodatkowych. Każdemu uczniowi szkoły oferujemy możliwość uczestniczenia w zajęciach z etyki (niezależnie od deklaracji udziału w lekcjach religii), języka mniejszości niemieckiej, języka mniejszości ukraińskiej.
  • Spotkanie z wychowawcami – wypełnianie dokumentów, ustalenie pracy w poszczególnych klasach, wyprawki, podręczniki oraz inne informacje.

z poważaniem Marlena Budzyńska, sekretarz szkoły ZSP12 w Gliwicach