Gala Uczniów Wyróżnionych

21 czerwca o godz.17.00 odbyła się na sali gimnastycznej siedziby ZSP12 w Gliwicach niecodzienna uroczystość – Gala Uczniów Wyróżnionych. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią społeczność szkolna SP15 mogła się spotkać, aby uhonorować najbardziej wyróżniających się w nauce, konkursach i wolontariacie uczniów.

Listy Gratulacyjne zostały wręczone Rodzicom 55 uczniów naszej szkoły. Oprócz Listów Gratulacyjnych wręczono Podziękowania dla najbardziej zaangażowanych w życie szkoły Rodziców – tytuł ,,Przyjaciela szkoły” otrzymało 52 Rodziców.

Spotkanie uświetnił program artystyczny w wykonaniu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Mieliśmy przyjemność zobaczyć występy następujących uczniów:

  1. Darynę Tumanian – kl. 1a – w tańcu akrobatycznym
  2. Małgorzatę Puchalską – kl. 2b – w piosence ,,Koci wesoły świat”
  3. Izabelę Brolę – kl. 1c – w recytacji wiersza ,,Mama i Tata”
  4. Hannę Stróż – kl. 4a – w grze na skrzypcach
  5. Milenę Foryś – kl. 2a – w tańcu akrobatycznym
  6. Barbarę Koneszko – kl. 5b – w piosence ,,Szary świat”
  7. Lenę Mikołajską – kl. 2a – w tańcu.

 

Po występie artystycznym, zamykającym część oficjalną spotkania, uczestnicy Gali przeszli do szkolnej świetlicy, aby zobaczyć pokaz slajdów opisujących osiągnięcia wyróżnionych uczniów oraz obejrzeć wernisaż prac plastycznych utalentowanych artystycznie uczniów naszej szkoły. Był to czas miłych rozmów z nauczycielami, uczniami i rodzicami. Chętni rodzice i uczniowie mogli dokonać pamiątkowego wpisu do szkolnej kroniki.

Galę poprowadził pan Zygmunt Piórkowski.

Grażyna  Miętus

 

Skip to content