Rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszy stroik świąteczny”

W dniu 17 grudnia 2021 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 12 w Gliwicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pn. „Najpiękniejszy stroik świąteczny”. W komisji wzięli udział przedstawiciele Zespołu Szkolno -Przedszkolnego oraz prezes Rady Osiedla Zatorze. Na konkurs trafiły 32 prace. Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach wiekowych:

– klasy I -III

– klasy IV – VI

– klasy VII – VIII.

W każdej grupie przyznano po trzy nagrody za zajęcie I miejsca, II miejsca, III miejsca oraz przyznano jedną nagrodę specjalną, za wkład włożony w wykonanie stroika.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom, a nagrodzone prace drobne upominki.

Nagrody i dyplomy będzie można odebrać po powrocie do szkoły u pani Magdaleny Kwiatkowskiej w sali 112.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2022.

Osoby nagrodzone:

Klasy I – III