Dzień Tabliczki Mnożenia

Jak co roku, dnia 1 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji już od rana witał uczniów napis informujący o tym, jakie święto w tym dniu obchodzimy. Cała szkoła była ozdobiona kolorowymi balonami z działaniami, a idąc po schodach uczniowie mogli powtarzać tabliczkę mnożenia. Tego dnia każdy uczeń otrzymał zadanie zaszyfrowane kodem QR sprawdzające znajomość tabliczki mnożenia oraz “coś na słodko”. W klasach został również przeprowadzony konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Wielu z naszych zdolnych uczniów uzyskało maksymalny wynik, dlatego tydzień później zwycięzcy napisali II etap konkursu. Tym razem w każdym zespole klasowym udało się wyłonić Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Otrzymali Oni piękne dyplomy i drobne upominki.

Izabela Potorczny