Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z klas I

W dni 24 sierpnia 2021 o 16:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci zapisanych do klas I. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym tzn. 1 rodzic z dokumentem tożsamości, bez dziecka/i, z maseczką i własnym długopisem, Peselem dziecka na potrzeby uzupełnienia dokumentacji.

Listy  z podziałem na klasy będą wywieszone przy wejściu do szkoły w dniu zebrania.

Na sali gimnastycznej będą przygotowane wyznaczone miejsca dla każdej klasy.

Porządek zebrania:

• Przedstawienie wychowawców grup.
  • Omówienie spraw organizacyjnych, omówienie sposobu realizacji podstawy programowej, oraz bezpieczeństwa dzieci – procedura Covid.
  • Informacja o zajęciach świetlicowych oraz ewentualnych zajęciach dodatkowych (od października).
  • Spotkanie z wychowawcami – wypełnianie dokumentów, ustalenie pracy w poszczególnych klasach, wyprawki, podręczniki oraz wybór trójek do Rady Rodziców.