Akcja – Piłki za buty dla dzieci w Kamerunie

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele!

Samorząd uczniowski wraz z opiekunem p. Joanną Kopeć zachęca do udziału w akcji: ,,Piłki za buty dla dzieci w Kamerunie”.

Ogłaszamy zbiórkę używanych butów sportowych‼️

Chcemy włączyć się do akcji Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Pana Tadeusza Maziarza w zbiórce obuwia sportowego dla młodych piłkarzy z Kamerunu ⚽️ ⚽️ ⚽️

W nadchodzących tygodniach prosimy o przekazywanie obuwia piłkarskiego ??

Chodzi o obuwie używane (lekko uszkodzone w nieznacznym stopniu, za małe, nieużywane od dłuższego czasu).

Miejsce zbiórki to korytarz przy wejściu do szkoły. Obuwie zbieramy do 19.03.2021

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy ‼️

Warto zaznaczyć, że za każde 5 par butów szkoła otrzymuje jedną piłkę co oznacza podwójną wygraną – wsparcie akcji = wsparcie dla szkoły?

Więcej informacji na temat tej akcji znajdą państwo pod tym linkiem ? W Kamerunie dzieci już grają w butach ze Śląska i czekają na kolejną dostawę – Śląski Związek Piłki Nożnej (slzpn.pl)

Joanna Kopeć