Mikołajki w klasie Ib

6 grudnia to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 , ubrani w piękne, mikołajowe czerwone czapki, wyglądali jak pomocnicy św. Mikołaja. W klasie Ib uśmiech z twarzy dzieci nie znikał ani na moment. Świętowania nie było końca.
Już z samego rana na dzieci czekała w klasie niespodzianka – pięknie przygotowana, udekorowana sala do wspólnego świętowania Mikołajek oraz mały poczęstunek i dla każdego mikołajkowy drobiazg.
Uczniowie mieli w tym dniu nie lada wyzwanie – musieli udekorować upieczone wcześniej w domach pierniczki. Po zakończonej pracy, uczniowie klasy Ib, poczęstowali ozdobionymi pierniczkami Panią Dyrektor oraz nauczycieli i uczniów. Na zakończenie wspólnego świętowania, uczniowie wraz z wychowawcą ozdobili klasową choinkę, która dodatkowo wprowadziła ciepłą atmosferę.
Zabawy w tym dniu było co niemiara! Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim 🙂
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.