Pola Nadziei

Dnia 11 października Nasza Szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji na rzecz hospicjów “Pola Nadziei”, podczas której Przedstawiciele ZSP12 ( 2a,2b,4a,4b,5a ) wzięli udział w symbolicznym sadzeniu cebulek żonkila, które są symbolem nadziei na nowe życie oraz wieloletniego wsparcia naszej placówki na rzecz Gliwickiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Uczestnicząc w tego rodzaju akcjach uwrażliwiamy dzieci na ludzkie cierpienie, kształtując jednocześnie postawę wolontariusza wśród członków naszej społeczności.
Z tej okazji uczniowie klasy piątej, w trakcie zajęć Koła Przyrodniczego, sadzili żonkile – symbol akcji. A teraz czekamy na wiosnę, by móc je podziwiać w pełnej krasie:) – Pola Nadziei – zdjęcia