Spotkanie nauczycieli w Dusseldorf, Niemcy w ramach w ramach projektu ESWER ERASMUS+

24-26.11.2017

W dniach 24-26 listopada p. Androna Cortez i p. Elżbieta Borowiecka wyjechały do Dusseldorfu na spotkanie nauczycieli z zaprzyjaźnionych szkół w Moers (Niemcy) i Navarcles (Hiszpania) w ramach projektu ESWER ERASMUS+. Spotkanie miało na celu opracowanie planu pracy na drugi rok projektu 2017/2018. Przypominamy, że projekt jest trzyletni i kończy się w 2019 roku, a dotyczy energii odnawialnych i ich wykorzystania.

W ramach tego projektu został zaplanowany wyjazd naszych uczniów do Hiszpanii i Szkoła Letnia Summer School w Polsce, na którą przyjadą uczniowie z nauczycielami z zaprzyjaźnionych szkół w maju przyszłego roku. Oprócz pracy nad planami projektowymi nauczyciele mieli okazję zwiedzić Dusseldorf i odwiedzić trwające w tym okresie Weihnachtsmarkt – tradycyjne jarmarki bożonarodzeniowe, odbywające się w plenerze wielu niemieckich miast.