Akcja Plecaczek

W dniu 22 go września 2020 r zabrzmiały słowa : ŚLUBUJEMY! w Szkole Podstawowej nr 15 w Gliwicach wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12.
Ze względu na czas pandemii uroczystość odbywała się trzykrotnie – dla każdej z klas osobno ale radość dzieci i powaga ślubowania była niezmienna.
Przy zachowaniu dystansu Ślubowanie brzmiało bardzo poważnie a zarazem uroczyście, aby można zobaczyć ten uśmiech radości maseczki zostały zdjęte by utrwalić moment wstąpienie w szeregi uczniów SP 15.
Prezenty w tym roku ufundowała w ramach Akcji Plecaczek Firma Fluor z Gliwic, której bardzo dziękujemy i przesyłamy uśmiechy.
Życzymy naszym pierwszoklasistą sukcesów w nauce, stałego radosnego zdumienia życiem i rozwijania własnych pasji.

Barbara Kozak