Upowszechnianie rezultatów Erasmusa w trakcie Festynu Rodzinnego

W trakcie Festynu Rodzinnego, który odbył się 24 maja 2024r. uczestnicy programu Erasmus+ mogli prezentować rezultaty nabytych umiejętności na odbytych kursach i szkoleniach. Prace stworzone przez uczniów, które powstały pod nadzorem uczestników projektu były różnorodne i pomysłowe
i pokazują jak uczestnicy projektu wzbogacają ofertę edukacyjną naszej placówki przez realizację zdobytej na kursach wiedzy.
Pani Ewa Czerwień- Skipiały, prezentowała plakaty, które wykonali uczniowie na zajęciach edukacyjnych związanych z tolerancją i różnorodnością.
Pan Zygmunt Piórkowski prezentował rezultaty wprowadzonej innowacji pedagogicznej z historii – stworzenie słowniczków z pojęciami historycznymi.
Pani Izabela Potoczna stworzyła z uczniami krótki przewodnik po pojęciach matematycznych.
W związku z obchodami Dnia Ziemi Pan Piotr Biesiada zrobił z uczniami klasy 2b prace plastyczne z elementami anglojęzycznymi o tematyce ekologicznej.
Pani Małgorzata Flak przygotowała grę interaktywną z kodem QR dot. 20 lat obecności Polski w Unii Europejskiej.

Joanna Zielaskiewicz