“Moje zwierzę mocy” (7.10.21 r) – Na świetlicy, bawiąc się w szamański rytuał, poszukiwaliśmy w sobie, dzięki wyobraźni i relaksacji, wewnętrznego przewodnika – przyjaciela. Następnie, uczniowie poprzez rysunki oddawali wyobrażone spotkanie ze swoim zwierzęciem.

Na świetlicy 30 września w ramach obchodów Dnia Chłopaka dziewczyny przygotowywały podobizny kolegów i życzenia dla nich. Z tej okazji przygotowano też specjalne zakładki dla uczniów.1 października odbyły się warsztaty: “Ważny mężczyzna w moim życiu. Kolory męskości”. Rozmawialiśmy o tym, co to znaczy być mężczyzną współcześnie, co jest łatwe, a co trudne. Poszukiwaliśmy też pozytywnych męskich wzorców i postaci w naszym życiu. Młodsi podopieczni kolorowali różne przedstawienia mężczyzn, a także mieli miejsce na swój chłopięcy autoportret albo portret ważnej  dla siebie postaci, o męskiej identyfikacji.

Nasze zajęcia są kreatywne i rozwijające

Uczniowie wykonywali kartki dla swoich bliskich z okazji Dnia Dobrych Wiadomości (8 września)