Wycieczka do Roller Disco „Wrotka” w Katowicach

W sobotę 26.09.2020 wybraliśmy się na wycieczkę do Katowic. Miejscem docelowym była tzw. wrotkarnia. Zebraliśmy się pod szkołą o 8.45 i wyjechaliśmy do Katowic. O godzinie 10.00 weszliśmy do magicznej krainy- znaleźliśmy się w sali ze wspaniałym oświetleniem i parkietem. Przez dwie godziny mogliśmy szaleć w rytmie różnych przebojów. Nagłośnienie było doskonałe a panie z obsługi Roller Disco „Wrotka” przesympatyczne. Ci którzy na parkiecie nie czuli się pewnie korzystali ze wsparcia w postaci balkoników. Wszyscy byliśmy ostrożni i rozważni, uważaliśmy by nikt z nas nie odniósł obrażeń w ferworze dobrej zabawy. Wszystkich korzystających z parkietu obowiązywał jeden kierunek jazdy, który decyzją pań z obsługi, był zmieniany co jakiś czas. Niektórzy z nas naukę jazdy na wrotkach okupili upadkiem, ale było warto. Pod koniec widać było, że niektórzy z nowicjuszy stali się prawdziwymi wrotkarzami. W zachwyt wprawili nas Jastin, Vanessa, Wiktoria, Julka- ich postępy były oszałamiające. Wracając do Gliwic zjedliśmy posiłek w restauracji lubianej przez dzieci i młodzież i większość z nas obiecała sobie, że niebawem wróci di Roller Disco „Wrotka”. O 15.00 byliśmy pod szkołą.

Magdalena Kwiatkowska