Wybory do szkolnego samorządu

Dnia 7 października odbyły się wybory do szkolnego samorządu uczniowskiego pod okiem opiekunów – Pani Justyny Zbiechorskiej (klasy 1-3) oraz Pani Aurelii Kobylińskiej (klasy 4-6).

Do małego samorządu kandydowały: Agata Tunkiewicz z klasy 1c, Nina Nalepa z klasy 3a oraz Barbara Koneszko z klasy 3B. Przewodniczącą została Nina Nalepa, wiceprzewodniczącą Agata Tunkiewicz, a drugą wiceprzewodniczącą Barbara Koneszko.

Do dużego samorządu uczniowskiego kandydowali: *Z klasy 4a – Rozalia Krawczyk – Franciszek Stasikowski – Jakub Wołowiec *Z klasy 5a -Julia Przydacz -Zofia Sztaba -Oliwia Brzezińska *Z klasy 5b -Julia Rudner -Roksana Skarzyńska -Natalia Romik -Stanisław Stoiński.

Przewodniczącą dużego samorządu uczniowskiego została Natalia Romik, wiceprzewodniczącą Oliwia Brzezińska, a drugą wiceprzewodniczącą Julia Przydacz. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy z gronem pedagogicznym oraz uczniami!

Justyna Zbiechorska i Aurelia Kobylińska