Dni Otwarte w ZSP12

„… Szkoła nas zaprasza,
dźwięcznym głosem dzwonka,
wzywa wszystkich nas.”

W sobotni, wiosenny, wypełniony słońcem poranek drzwi SP 15 zostały otwarte dla wszystkich, którzy zechcieli odkrywać tajniki szkoły. Na przyszłych uczniów czekało wiele atrakcji.
Jeszcze nie tak dawno odkrywany świat bajek i baśni przywitał wszystkich i przenosił przez meandry informatyczne, chemiczno – fizyczne, czy też językowe – uświadamiając, że język niemiecki jednak dodaje skrzydeł. Młodzi kandydaci mogli zgłębić również świat muzyki mogąc obserwować zmagania młodych tancerek oraz zobaczyć, jak również dotknąć różnorodnych instrumentów.
W swoje progi zaprosiło również Przedszkole Miejskie nr 7 zachęcając do wspólnej zabawy wszystkich przybyłych.
Dziękujemy, wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami ten dzień. Zapraszamy do wspólnego odkrywania nieznanych… już od września.

Żaneta Matela

W filmie wykorzystano melodię utworu “Witajcie w naszej bajce” – Akademia Pana Kleksa