Przedszkolaki na Stadionie Miejskim GKS “Piast”

11 maja dzieci z PM7 wyruszyły w stronę ulicy Okrzei 20, w celu odwiedzenia Stadionu Miejskiego w Gliwicach im. Piotra Wieczorka, który jest miejscem rozgrywek GKS “Piast”. Przedszkolaki zaczęły zwiedzanie od głównego korytarza, który prowadzi na murawę i jest podzielony na strefę dla gospodarzy oraz gości. Dzieci miały możliwość poczuć się jak zawodowi piłkarze zwiedzając szatnie dla gości, pokój rehabilitacji oraz samą murawę. Następnie przedszkolaki wcieliły się w rolę kibiców i poznały przyśpiewki oraz strefę dla kibiców i sektor rodzinny. W następnej kolejności dzieci przeszły do budynku klubowego w którym mogły zobaczyć strefę VIP oraz salę konferencyjną.

Do przedszkola dzieci miały okazję wrócić klubowym autokarem Piasta Gliwice, co do wielu małych kibiców było największą atrakcją. Dziękujemy bardzo za zaproszenie i do szybkiego zobaczenia!

Katarzyna Szymanek