Akademia Klasy Ekstra z udziałem Odkrywców i Zdobywców

Po zwiedzaniu Stadionu Miejskiego GKS “Piast” najstarsze przedszkolaki z grupy Odkrywców i Zdobywców, wyruszyły autokarem klubowym w podróż na imprezę sportową pt. “Akademii Klasy Ekstra z Piastem Gliwice”, która miała postać profesjonalnych treningów prowadzonych przez klubowych szkoleniowców na obiekcie na ul. Sokoła. Dzieci zaczęły od intensywnej rozgrzewki pod okiem juniorów z Piasta Gliwice, którzy następnie wspólnie z przedszkolakami rozwijali umiejętności piłkarskie tj. strzał z karnego czy strzelanie do bramki. Najwięcej emocji przedszkolakom dostarczyła rozgrywka meczowa w dmuchanym boisku oraz możliwość zrobienia sobie tatuażu :). Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, smyczki oraz magnezy za aktywny udział w imprezie. Za rok na pewno tu wrócimy!

Katarzyna Szymanek