Zebranie w sprawie kontynuacji oraz wyboru szkoły podstawowej – 3 marca 2022

Szanowni Państwo

zgodnie z zarządzeniem nr PM-5343/2022 Prezydenta Miasta Gliwice z dnia 18 stycznia 2022r rozpoczynamy procedurę rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, etap pierwszy to KONTYNUACJA – zapraszamy Wszystkich Państwa – rodziców dzieci wszystkich grup przedszkolnych na zebranie dnia 3 marca o godzinie 16 45 do sal przedszkolnych.

Proszę o przyniesienie długopisu oraz posiadanie nr PESEL dziecka.

Złożenie kontynuacji jest obowiązkowe dla Wszystkich Państwa, którzy chcecie aby dzieci kontynuowały swój pobyt w naszej placówce w przyszłym roku. Brak złożenia kontynuacji oznacza udział w ponownej rekrutacji.

Rodzice dzieci 6-letnich proszeni są o przemyślenie decyzji gdzie dzieci będą realizowały naukę od 1 września 2022 roku – jaka szkoła podstawowa, w jakiej miejscowości – poprosimy Państwa o złożenie oświadczeń na spotkaniu.

W czasie spotkania będziecie Państwo również rozmawiać z wychowawcami na temat spraw bieżących, spraw grupy i innych istotnych dla wychowania przedszkolnego.

Zapraszam na spotkanie.

Z poważaniem,