Świątecznie u Koniczynek

Przygotowania do Świąt w tym roku nieco przyśpieszyły, ale jak przystało na najstarsze przedszkolaki daliśmy radę?
Przygotowaliśmy ozdobne, malowane drewniane jajka, kartki świąteczne i w małych grupach duże pisanki, które stanowiły razem z życzeniami prezenty od nas dla naszych Rodziców, Dziadków, Rodzeństwa, Pań pracujących w naszym Zespole, nas samych oraz dla całego Świata.
W piątek, 26 marca wybraliśmy się na teren pobliskiej Radiostacji w poszukiwaniu symboli wiosny oraz ukrytych przez nasze koleżanki kolorowych, dużych pisanek.
Wspólne zabawy pozwoliły nam poczuć radość zbliżających się Świąt. Po powrocie do przedszkola czekały na nas zapakowane prezenty dla nas, naszych najbliższych
i niespodzianka od Rady Rodziców ?, bardzo dziękujemy.
Nagraliśmy również życzenia świąteczne.
Wszystkim życzymy ? zdrowych,?radosnych i ? spokojnych Świąt, po których, mamy wielką nadzieję szybko się spotkamy!

Aleksandra Janik