70lece Przedszkola Miejskiego nr 7

Przenieśmy się do roku 1950, a dokładnie do 9 grudnia, kiedy to zapada decyzja wydana przez Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Gliwicach o otworzeniu w budynku na Tarnogórskiej 107 Przedszkola nr 7.

I tak oto 60 lat później Przedszkole Miejskie nr 7 w Gliwicach świętuje swoje 60lecie z wielkimi fanfarami. Impreza została podzielona na dwie części: oficjalną oraz piknikową. Przedszkolaki za swoje osiągnięcia zostały odznaczone medalami „Siódemeczki”, rodzice za zaangażowanie otrzymali nagrody „Super siódemki”, a pracownicy przedszkola stworzyli zespół śpiewająco-tańczący „Siódemeczki”.

A dziś obchodzimy 70 urodziny Przedszkola Miejskiego nr 7, mamy nadzieję, że po zakończonej pandemii uda się nam to zrobić z prawdziwą pompą! W związku z tym niezwykłym świętem w reżimie sanitarnym został zorganizowany konkurs plastyczny, którego celem było przedstawienie „7” lub „70” w dowolny sposób, dziękujemy za wszystkie wykonane prace! Już dziś wyniki!

Na koniec życzymy Państwu i sobie kolejnych 70 lat w zdrowiu, uśmiechu, życzliwości oraz wspólnym działaniu na rzecz dobra dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7.

Tło plik wektorowy utworzone przez freepik – pl.freepik.com

Skip to content