Dzień Pluszowego Misia w PM7

Dzień 25 listopada na stałe zapisuje się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako święto naszych ulubieńców – pluszowych misiów. Tego dnia grupa Poszukiwaczy poznała róże oblicza misiów – tych pluszowych, ale także tych prawdziwych. Przedszkolaki już od rana informowały o obchodach tego święta, nosząc misiowe opaski, które wywołały nie jeden uśmiech. Każde dziecko opowiadało o swoim ulubionym misiu, a na dowód przyjaźni otrzymało od misia – dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Katarzyna Szymanek

W dniu 25 listopada, grupa Odkrywców świętowała urodziny pluszowych misiów. Z tej okazji dzieci przygotowały opaski w kolorach swoich ukochanych pluszaków. Poznały historię powstania pierwszych pluszowych niedźwiadków oraz miały okazję zobaczyć kilkoro z nich na dużym ekranie.

Katarzyna Siwiec

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia jest radosnym przeżyciem dla małych i dużych. Każdy z nas ma swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który zawsze nas wysłucha i do którego można się przytulić. W grupie Koniczynek odbyły się kolejne urodziny naszego pluszaka. W przeddzień święta wykonaliśmy prace grupowe na konkurs “Ubranko dla pluszowego misia”. Urodzinowy dzień rozpoczęliśmy od udziału w warsztatach “Mój miś” prowadzonych przez mamę Natalii T. 🙂 serdecznie dziękujemy, każdy wykonał swojego wesołego Misia. Przy okazji urodzin nie mogło zabraknąć  tortu, smaczny poczęstunek przygotował dla nas Filip z mamą 🙂 również bardzo dziękujemy.
Wspólne misiowe zabawy, ulubione żelki i pamiątkowe dyplomy przyjaciół Pluszowego Misia dostarczyły nam wszystkim dużo radości.

Aleksandra Janik