Przypominamy przed 1 września

1 września przyprowadzają Państwo dzieci do przedszkola zgodnie z deklaracją.

Przypominamy 1 rodzic/1 dziecko z zachowaniem dystansu społecznego 1,5 -2 m. Opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Dzieci starsze kontynuujące przebierają się w szatni samodzielnie pod czujnym okiem pracownika przedszkola, a dzieci trzyletnie, nowo przyjęte przebywają w szatni wraz z rodzicem przez okres adaptacyjny – dotyczy budynku przy ulicy Tarnogórskiej 107.

Dzieci w budynku przy ul. Lipowej 29 pod czujnym okiem pracownika przebierają się korzystając z indywidualnych szafek i zostają odprowadzone do sali.

Prosimy o zaopatrzenie dziecka w zmienne, bezpieczne i wygodne obuwie oraz komplet ubrań na zmianę. Wszystko podpisane czytelnie i zapakowane w  przezroczystym worku.

Zgodnie z wytycznymi GIS dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek i innych zbędnych przedmiotów.

Poniżej znajdują się linki do wytycznych GIS, MEN i MZ

W zakładce DO PLIKI POBRANIA znajdują się dokumenty,
które należy pobrać, wypełnić i dostarczyć 1 września (jeśli nie zrobili Państwo tego na zebraniu).

Natomiast z zakładce DOKUMENTY znajduje się Procedura Bezpieczeństwa z którą należy się dokładnie zapoznać.

Szkoła plik wektorowy utworzone przez pch.vector - pl.freepik.com